| Caracteristica | HikVision HiLook IPC-D120HA-LU (acest produs) | HikVision HiLook IPC-T240HA-LUF/SL(2.8MM) | HikVision HiLook IPC-T240HA-LU | HikVision HiLook IPC-T260HA-LU(2.8MM) |
|---|---|---|---|---|
| Rezolutie | 2 MP/1080p | 4 MP | 4 MP | 4 MP |
| Vedere noaptea | IR 30m + LED 30m | IR 30m + LED 30m | IR 30m + LED 30m | IR 30m + LED 30m |
| Audio | mic | mic + difuzor | mic | mic |
| Conectivitate | PoE | PoE | PoE | PoE |
| Tehnologie | IP | IP | IP | IP |
| Garantie | 24 luni | 24 luni | 24 luni | 24 luni |
| Slot card SD | — | Da | Da | — |
Camera HikVision HiLook IPC-D120HA-LU are o lentila fixa ce ofera un unghi fix de vizualizare, ce nu poate fi reglat in momentul instalarii, fiind pretabila in supravegherea generala a zonelor. Distanta focala este de 2.8 mm.
| GENERAL | |
|---|---|
| Nume | IPC-D120HA-LU |
| Producator | HikVision HiLook (vezi detalii pe pagina producatorului) |
| Garantie | 24 luni |
| CAMERA | |
| Compresie | H.265+ / H.264+ / MJPEG |
| Tehnologie | IP |
| Senzor imagine | 1/2.9" Progressive Scan CMOS |
| Lentila | Fixa Distanta focala: 2.8 mm(103.0°) |
| Infrarosu | Pana la 30 metri (pentru vizualizarea pe timpul noptii) |
| CARCASA | |
| Format | Dome |
| Protectie | Exterior |
| Material Carcasa | Plastic si metal |
| Temperatura | (-30° ... 60°) Celsius |
| Dimensiuni | 121.4 × 97.7 mm |
| FUNCTII | |
| Functii Imagine | Smart Dual Light, ROI, Filtru IR Mecanic, 3DNR, Digital WDR, BLC, HLC, |
| Slot Card | Nu |
| Wireless | Nu |
| Microfon | Da |
| LPR | Nu |
| ANPR | Nu |
| Termala | Nu |
| Difuzor | Nu |
| Audio | Nu |
| Alarma | Nu |
| Alte functii | Camera IP Hikvision HiLook IPC-D120HA-LU, 2MP, lentila 2.8mm, dual light 30m, microfon, PoE, IP67, IK08 |
| ALIMENTARE | |
| Alimentare | 12V DC / 6.5 W Sursa de alimentare NU este inclusa |
| Alimentare POE | Da Se poate alimenta printr-un singur cablu UTP/FTP din NVR sau Switch POE |
| PROSPECT PRODUCATOR | |
| Prospect tehnic | HikVision HiLook IPC-D120HA-LU |
HikVision HiLook IPC-D120HA-LU functioneaza cu alimentare 12V DC. Verificati continutul pachetului pentru a vedea daca sursa de alimentare este inclusa.